Harmony Osobowice

Dlaczego warto kupić mieszkanie od dewelopera?

Komfortowe, nowoczesne, a przede wszystkim własne „M” to marzenie zarówno młodych, jak i nieco starszych Polaków. Nowoczesne inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu oraz innych miastach przyciągają funkcjonalnością, dobrą lokalizacją, oraz bogactwem innowacyjnych rozwiązań. W tym artykule zastanowimy się, dlaczego warto stawiać na mieszkania deweloperskie. Poznaj najważniejsze powody, dla których zakup lokalu od dewelopera może okazać się doskonałym wyborem dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Zakup mieszkania z rynku pierwotnego – to się opłaca!

Kupno nieruchomości to decyzja, która wiąże się z wieloma dylematami. Jedno z głównych pytań brzmi: zakup mieszkania od dewelopera czy rynek wtórny? W ostatnich latach zdecydowanie rośnie liczba inwestorów, doceniających walory nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego. Dla nich bardzo ważne jest to, by ich wymarzone lokum było nie tylko komfortowe i dobrze zlokalizowane, ale także nowe. Co więc przemawia za nowymi inwestycjami deweloperskimi?

Zakup mieszkania od dewelopera to brak przykrych niespodzianek

Kupując niezamieszkiwany wcześniej lokal, masz pewność, że nieruchomość jest zupełnie nowa, a wszystkie jej elementy w pełni sprawne. Nie musisz obawiać się ukrytych wad czy konieczności szybkiego przeprowadzania remontów. Mieszkanie od dewelopera to zakup, który oznacza mniej stresu i wydatków na etapie użytkowania.

Atrakcyjna lokalizacja inwestycji

Współcześni deweloperzy starają się budować nowe osiedla w atrakcyjnych lokalizacjach, blisko centrów miast, z dobrym dostępem do komunikacji publicznej i terenów rekreacyjnych. Tak realizowane są m.in. nowe inwestycje deweloperskie we Wrocławiu, czego najlepszym przykładem jest nasz luksusowy kompleks Harmony House Osobowice, położony na prawym brzegu Odry.

Nowoczesne budownictwo i technologie

Decydując się na zakup mieszkania od dewelopera, zyskujesz również pewność wyposażenia lokalu i budynku w nowoczesne technologie, które zapewniają komfort mieszkania. Ekologiczne systemy grzewcze, energooszczędne urządzenia oraz instalacje, a także wydajna izolacja termiczna i akustyczna to tylko niektóre z wielu przykładów przyjaznych dla mieszkańców rozwiązań.

Mieszkanie deweloperskie: funkcjonalność i udogodnienia

Dostępne na rynku pierwotnym inwestycje mieszkaniowe są projektowane z myślą o komforcie mieszkańców. Mieszkania mają dobrze przemyślane układy pomieszczeń, duże okna wpuszczające odpowiednią ilość dziennego światła, a także funkcjonalne przestrzenie do przechowywania. Dodatkowo na terenie osiedli deweloperskich można znaleźć rozmaite udogodnienia, takie jak podziemne parkingi, place zabaw czy tereny rekreacyjne.

Swoboda w aranżacji wnętrz

W przypadku zakupu nowego lokalu masz wpływ na aranżację jego wnętrza. Wykańczając nieruchomość od dewelopera, możesz wybierać m.in. kolory ścian, rodzaj podłogi czy meble, jeszcze lepiej dostosowując mieszkanie do swoich własnych upodobań i potrzeb.

5 lat gwarancji od dewelopera

Tym, co ostatecznie skłania wielu niezdecydowanych klientów do wyboru nowych inwestycji mieszkaniowych, jest pięcioletnia gwarancja deweloperska na nowo wybudowane nieruchomości. W przypadku wykrycia w mieszkaniu jakichkolwiek usterek czy wad deweloper zobowiązany jest usunąć je na własny koszt, co pozwala nabywcom cieszyć się swoim „M” przez lata, bez dodatkowych wydatków.

Harmony Osobowice: nowa inwestycja mieszkaniowa we WrocławiU

To oczywiście wyłącznie najważniejsze korzyści, z którymi wiąże się kupno nieruchomości na rynku pierwotnym – zalet takiej transakcji jest znacznie więcej! Jeżeli nasze argumenty przekonały Cię do zakupu lokalu od dewelopera, a w dodatku interesują Cię mieszkania deweloperskie we Wrocławiu, mamy dla Ciebie świetną propozycję. Osiedle Harmony House to nowoczesny, doskonale zlokalizowany zespół mieszkaniowy, w którym czekają na Ciebie nowoczesne i przestronne lokale, łączące stylową architekturę z funkcjonalnością. Niezależnie od tego, czy poszukujesz przestrzeni dla siebie i swojej rodziny, czy chcesz zarabiać na wynajmie nieruchomości, znajdziesz tu propozycję idealnie dopasowaną do swoich aktualnych oraz przyszłych potrzeb. Sprawdź dostępne oferty i zarezerwuj wymarzone „M” w sercu Wrocławia już teraz.

Umów się na prezentację

Biuro sprzedaży
MT Project Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Legnicka 51-53, 54-203 Wrocław

Tel: 575 650 232
Tel: 71 336 59 47
E-mail: info@mtproject.pl