Nieruchomości osobowice

LOKALIZACJA

HARMONY HOUSE powstaje u zbiegu ulic Jarocińskiej i Śremskiej w zielonej części dzielnicy Osobowice. Lokalizacja zapewnia bliskie sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych, spacerowych bulwarów wzdłuż nabrzeża Odry, jednocześnie pozostając w komfortowym dystansie od centrum miasta. Pełen dostęp do komunikacji miejskiej, zarówno autobusowej jak i tramwajowej. W bliskim otoczeniu niezbędna infrastruktura wraz z ofertą handlową i usługową. 

odległość
od kluczowych punktów orientacyjnych

HARMONY HOUSE powstaje u zbiegu ulic Jarocińskiej i Śremskiej w zielonej części dzielnicy Osobowice. Lokalizacja zapewnia bliskie sąsiedztwo terenów zielonych (las Rędziński i Osobowicki) i rekreacyjnych. Liczne trasy do joggingu, bezpośrednio na wałach wzdłuż nadbrzeża Odry oraz spacerowe bulwary. Optymalna lokalizacja pozwala jednocześnie pozostać w komfortowym dystansie od centrum miasta. 

AOW

13 minut, 6 km

Lotnisko

20 minut, 9,7 km

Rynek we wrocławiu

14 minut, 6,6 km

Tarczyński arena

13 minut, 6,3 km

Park Zachodni

8 minut, 3,6 km

Szpital Koszarowa

14 minut, 6,6 km

Sport i rozrywka

Basen
Orbita

8 minut, 3,8 km

TERENY SPACEROWE

450 m

marina wrocław

3 min, 1,1 km

KOMUNIKACJA MIEJSKA

Przystanek Jarocińska

linie 118, 140, 257

rower
miejski

650 m

Placówki edukacyjne
i handlowo-usługowe

Lokalizacja zapewnia pełen dostęp do komunikacji miejskiej, zarówno autobusowej jak i tramwajowej. W bliskim otoczeniu niezbędna infrastruktura wraz z ofertą handlową i usługową.

Przedszkole malinowe skrzaty

600 m

Paczkomat

400 m

zespół szkolno- przedszkolny nr 5

200 m

Poczta

500 m

szkoła podstawowa nr 50

8 minut, 3,5 km

Sklep spożywczy

100 m

Nieruchomości Osobowice – dlaczego warto inwestować we Wrocławiu?

Rynek mieszkaniowy we Wrocławiu prężnie się rozwija, jednak wciąż podaż nie dorównuje wzrostowi popytu. Wrocław niemalże co roku zdobywa nagrody w różnych kategoriach – miasta przyjaznego do życia, miasta przyszłości, czy miasta z niskim wskaźnikiem bezrobocia. Do Wrocławia przybywają tysiące studentów, którzy chcą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej od lokalnych uniwersytetów. Korzystne warunki bytowe wynikają również z dobrze zorganizowanej gospodarki – specjaliści z wielu sektorów przemysłu bez problemu znajdą tutaj ciekawe propozycje pracy. Nie można zapominać o fenomenalnych walorach turystycznych i kulturalnych, z których Wrocław słynie w całej Europie. Mając na uwadze wszystkie te czynniki, nie dziwi tak duże zainteresowanie rynkiem mieszkaniowym w tym niezwykłym mieście. Inwestowanie w nieruchomości we Wrocławiu przebiega wielotorowo. Dla osób posiadających nadwyżki kapitału, lokowanie ciężko zarobionych pieniędzy w nieruchomości we Wrocławiu staje się skuteczną strategią ochrony przed inflacją i metodą na generowanie długoterminowych zysków. Spośród wielu opcji, jakie inwestorom gwarantuje Wrocław nieruchomości prezentują się nad wyraz atrakcyjnie. W ramach takich dzielnic jak Osobowice Wrocław otwiera nowe tereny pod inwestycje deweloperskie o bezprecedensowym charakterze. Mieszkania Osobowice Wrocław – te trzy słowa natychmiast przywodzą na myśl nowoczesny kompleks mieszkaniowy Harmony House, zbudowany w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców i inwestorów.

Jeśli interesuje Cię kupno lokalu na cele wynajmu, Wrocław Osobowice to najlepsza lokalizacja do rozpoczęcia inwestycji. Bliskość do najważniejszych punktów w mieście gwarantuje ciągłe zainteresowanie ofertą ze strony najemców. Zwrot z inwestycji w nieruchomości w Osobowicach wynika zatem nie tylko ze wzrostu wartości samego lokalu, lecz także z regularnych przychodów z najmu. Wrocław to okno na świat i miejsce, gdzie warto zapuścić swoje korzenie.

Mieszkania Osobowice Wrocław – co warto wiedzieć o kompleksie Harmony House?

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę o niepowtarzalnym charakterze, związaną z budową kompleksu mieszkaniowego Harmony House na wrocławskich Osobowicach. Znajdziesz tu wszystko, co staje się zarzewiem spokojnego i harmonijnego życia. Od deweloperów wznoszących nowe nieruchomości Wrocław i osoby przyjeżdżające do miasta oczekują połączenia modernistycznych trendów z perfekcyjną funkcjonalnością. Harmony House staje na wysokości zadania, proponując spektakularne przeszklenia i przemyślany układ pomieszczeń. Całość idealnie wpisuje się w założenia tzw. natury modelowanej, stanowiącej coraz częstszy element kompozycji urbanistycznej. Proponowane koncepcje nieruchomości w Osobowicach osiągnęły niezaprzeczalny sukces, łącząc świetną lokalizację z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi i harmonijnym wkomponowaniem się w otaczające tereny zielone. Zakup mieszkania w Harmony House daje dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej i walorów przyrodniczych, jakie niesie ze sobą majestatyczna rzeka Odra.

Budynek Harmony House stanie się jednostką mieszkaniową o ogromnej wartości użytkowej. Dla osób kupujących nieruchomości, Wrocław daje poczucie bezpieczeństwa inwestycji. Nie inaczej jest w przypadku Harmony House. Ze względu na niespotykane walory lokalizacyjne, wyceny tego rodzaju mieszkań rosną z każdym rokiem, przekraczając średnią rynkową. Bez względu na to, czy poszukujesz mieszkania na własny użytek, czy szukasz okazji inwestycyjnej – Osobowice we Wrocławiu i powstający tam Harmony House będzie świetnym wyborem, spełniającym oczekiwania każdego nabywcy.

Nieruchomości Wrocław – aktualna sytuacja na rynku nieruchomości

Podobnie jak każde duże miasto w Polsce, które doświadcza rosnącego popytu na nieruchomości Wrocław musi sprostać wyzwaniom w zakresie dostępności gruntów pod zabudowę. Nieruchomości w Osobowicach stanowią idealną alternatywę dla poszukiwania lokalów w ścisłym centrum. Jednocześnie zapewniają nieskrępowany dostęp do szpitali, uniwersytetów, centrów handlowych, arterii komunikacyjnych, czy lotniska. Wrocław nieruchomości traktuje z najwyższą powagą, a władze miejskie opracowują nowe wzorce zagospodarowania przestrzeni. Oferta sprzedaży mieszkań w Harmony House spotyka się z lawinowym wzrostem zainteresowania inwestorów i osób prywatnych, poszukujących luksusu, komfortu i kameralnego charakteru.

Analizy wolumenu sprzedaży mieszkań deweloperskich potwierdzają dominujący trend na polskim rynku – najwięcej transakcji dotyczy mieszkań o powierzchni użytkowej nieprzekraczającej 60 metrów kwadratowych. Nie można jednak zapominać o osobach, dla których taka powierzchnia zdecydowanie nie wystarcza. W przeciwieństwie do przedsiębiorców zainteresowanych zakupem mieszkania w celach inwestycyjnych, osoby kupujące nieruchomości na cele bytowe poszukują raczej lokali powyżej 70 m2. Harmony House dostarcza mieszkań o powierzchni do 135 m2, co wypełnia wszelkie warianty zapotrzebowania kupujących. Jeśli chcesz nabyć nowoczesne mieszkania Osobowice Wrocław stanowią doskonałe miejsce do rozpoczęcia poszukiwań. W parze z nowoczesnością postępują konkurencyjne ceny, będące wynikiem złożonego procesu organizacyjnego i technologicznego.

Wrocław nieruchomości – zalety rynku pierwotnego

Osoby zainteresowane zakupem mieszkania na rynku pierwotnym mogą czerpać wiele korzyści, niedostępnych w ofertach z rynku wtórnego. Większość z nich dotyczy stabilności i bezpieczeństwa, a także wysokiego potencjału do wzrostu wartości lokalu w kolejnych latach. Nieruchomości we Wrocławiu na rynku deweloperskim wiążą się z kilkuletnią gwarancją techniczną, w ramach której nabywca może zgłaszać reklamacje. Nowoczesne rozwiązania parkingowe (parkingi podziemne) w połączeniu z zamykaną bramą wjazdową praktycznie eliminują ryzyko kradzieży pojazdu.

Jakość podzespołów użytych w procesie konstrukcyjnym pozostaje adekwatna do nowoczesnych standardów w budownictwie. Zarówno estetyka zewnętrzna, jak i koncepcje aranżacji powierzchni użytkowej, dostarczają ponadprzeciętnej funkcjonalności.

Harmony House to miejsce, gdzie spotykają się potrzeby inwestorów indywidualnych i mieszkańców, poszukujących cichej i przyjaznej okolicy w samym środku przepięknego Wrocławia.
Umów się na prezentację

Biuro sprzedaży
MT Project Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Legnicka 51-53, 54-203 Wrocław

Tel: 575 650 232
Tel: 71 336 59 47
E-mail: info@mtproject.pl