Inwestycja Osobowice

O INWESTYCJI

Harmony House to inwestycja wrocławskiego dewelopera MT Project, zlokalizowana w zielonej części dzielnicy Osobowice. Kameralny charakter budynku realizuje założenie harmonijnego wpisania w otoczenie, poprzez lekką, modernistyczną bryłę budynku, liczne przeszklenia w elewacji pozwalające na przenikanie się wnętrz z otaczającą zielenią i perspektywą pobliskich bulwarów spacerowych nad Odrą.

architektura

Ambicją inwestora jest stworzenie jednostki mieszkalnej o niebanalnej architekturze, nowoczesnej formie i stabilnej wartości dla nabywców, stąd lokalizacja w obrębie miasta, doskonała komunikacja z centrum, butikowy charakter budynku, w którym nie będzie dwóch jednakowych lokali, zarówno pod względem metrażu jak i rozkładu pomieszczeń. Kameralna skala, dopracowany budynek, jakościowe detale, przynoszą harmonię z otoczeniem, w którym nie występuje monumentalna zabudowa. Budynek będzie podniesiony i obsadzony ponad 100 drzewami co zapewni jeszcze większą prywatność w i tak kameralnym apartamentowcu.

HH_OINWESTYCJI_foto2b
HH_OINWESTYCJI_foto4b
mieszkań
APARTAMENTÓW DWUPOZIOMOWYCH
miejsc parkingowych
KONDYGNACJE

MIESZKANIA

W kameralnym, trzykondygnacyjnym budynku znajdzie się 20 mieszkań, w tym 7 apartamentów z antresolami. Mieszkania o powierzchni od 34 m² do 135 m² i wysokości 2,64 m zostały zaprojektowane tak, by pozostawiać pełną swobodę aranżacyjną nabywcom, poprzez możliwość wydzielenia dodatkowych pomieszczeń lub otwarcia salonów w celu uzyskania efektu zwiększonej przestrzeni. Jest to dodatkowy atut dla Klientów decydujących się na zakup w celach inwestycyjnych.

RODZAJE
MIESZKAŃ

Ostatnia kondygnacja podzielona na 7 lokali mieszkalnych, z których dwa skrajne wyróżniają się największymi metrażami, (odpowiednio 135 m² i 111 m²) i posiadają antresole, to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Dodatkowym atutem będzie przemyślane prowadzenie światła słonecznego do wnętrz, poprzez zastosowanie dużych przeszkleń. W konsekwencji zwiększonej ekspozycji okien lokale te będą oferować w standardzie instalację klimatyzacyjną. Cztery z siedmiu lokali na ostatniej kondygnacji, dodatkowo, poza balkonami, będą posiadły przestronne tarasy. 

Mieszkania usytuowane na parterze z dostępem do przynależnych ogródków, to propozycja dla rodzin z dziećmi lub osób ceniących relaks w przydomowej strefie zieleni.  

GARAŻ
I POWIERZCHNIE WSPÓLNE

W budynku zaprojektowano garaż podziemny z 24 miejscami postojowymi oraz cichobieżną windę, dostępną z poziomu -1 do najwyższej kondygnacji. Wjazd do garażu w pełni zadaszony, co będzie chronić zjazd przed zalegającym zimą śniegiem. Na parterze i w garażu rozmieszczono pomieszczenia techniczne oraz te z przeznaczeniem do wspólnego użytkowania przez mieszkańców. Są to: pomieszczenie elektryczne, pomieszczenie wodomierza, wózkownia, kotłownia, śmietnik, pomieszczenie teletechniczne. Wszystkie kondygnacje są dostępne dla osób z niepełnosprawnościami. Typ ogrzewania: gazowe, media miejskie.

Umów się na prezentację

Biuro sprzedaży
MT Project Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Legnicka 51-53, 54-203 Wrocław

Tel: 575 650 232
Tel: 71 336 59 47
E-mail: info@mtproject.pl